Графіки прийому громадян

 

Плани роботи адміністрації

 

Громадська рада

 

Безоплатна правова допомога

 

Доступ до публічної інформації

 

Дозвільний центр

 

Центр надання

адміністративних послуг

 

Інформування населення

 

Захист персональних даних

 

Регуляторна діяльність

 

Роз'яснення,

юридичні консультації

 

Соціально-економічний розвиток

 

Статистичний бюлетень

 

Президентський кадровий резерв

"Нова еліта нації"

 

П О Ш У К

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GISMETEO: Погода по г.Красноград

 

 

 

 

Красноград стане охайнішим та чистішим

 

Під час свого перебування у Красноградському районі губернатор Харківської області Михайло Добкін передав ключі від двох автомобілів для вивозу твердих побутових відходів працівникам Красноградського комбінату комунальних підприємств.

«Красноград — наш спільний дім. І від кожного його жителя залежить добробут і порядок в ньому. Дуже хочеться, щоб місто сповна виправдовувало свою назву. Саме тому ми таку велику увагу приділяємо наведенню чистоти, організованому вивозу сміття, прибиранню місць, де люблять проводити час і відпочивати городяни. Сьогодні ми робимо перший реальний крок у цьому напрямку», — наголосив голова Красноградської районної державної адміністрації Роман Квартенко, присутній на заході.

У свою чергу Михайло Маркович зазначив, що на прикладі роботи керівництва Красноградського району ми бачимо абсолютно правильний підхід до вирішення проблеми переоснащення або модернізації техніки для житлово-комунального господарства. Від сьогодні автопарк комбінату комунальних підприємств збільшився на дві одиниці техніки. Одна – нова, яка придбана за бюджетні кошти, а інша – після капітального ремонту. Її не списали, а привели до ладу за невеликі гроші, і вона буде служити ще 3-5 років, а може, й більше.