Графіки прийому громадян

 

Плани роботи адміністрації

 

Громадська рада

 

Безоплатна правова допомога

 

Доступ до публічної інформації

 

Дозвільний центр

 

Центр надання

адміністративних послуг

 

Інформування населення

 

Захист персональних даних

 

Регуляторна діяльність

 

Роз'яснення,

юридичні консультації

 

Соціально-економічний розвиток

 

Статистичний бюлетень

 

Президентський кадровий резерв

"Нова еліта нації"

 

П О Ш У К

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GISMETEO: Погода по г.Красноград

 

 

 

 

«Повір у себе»

 

З 25 по 29 листопада 2013 року в приміщенні Красноградської районної державної адміністрації проходить виставка робіт дітей з особливими потребами в рамках проведення фестивалю народно-прикладного мистецтва «Повір у себе», яку організував Красноградський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Для багатьох дітей цей фестиваль значить дуже багато, адже саме тут вони можуть продемонструвати свої таланти та отримати стимул для їх розвитку. Роботи дітей можуть побачити та оцінити всі бажаючі, також на виставці є скринька для голосування, отже глядачі можуть обрати роботу, яка найбільше сподобались. По закінченню роботи виставки всі голоси буде підраховано та визначено переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій».

Хочеться вірити, що такий захід як цей фестиваль, сприятиме соціальній адаптації дітей з особливими потребами, допоможе зруйнувати стереотипи і виховувати толерантність, розумне ставлення до цієї категорії дітей.

3 грудня 2013 року в районному Будинку культури буде проведена концертно-розважальна програма, присвячена Міжнародному дню інваліда, на якій будуть підведені підсумки проведення фестивалю народно-прикладного мистецтва «Повір у себе».